MÖBLER / Matsalsgrupper / Bord 5511029
nr 551 1029
Bord
med marmorskiva + 6 st. stolar, Stockholms bryggeri,
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 10 november 2008
kl 17:12:52
400 kr
700 kr
800 kr